O nás

nábytok robený s láskou

 

Sme malá spoločnosť, ktorá stavia na individuálnom prístupe a budovaní osobnejšieho vzťahu so zákazníkom. Vyrábame nábytok na mieru, preto sa v prvom rade snažíme zistiť jeho potreby a očakávania. Nepustíme sa do produkcie, kým si s klientom neprejdeme všetky úskalia funkčnosti a vzhľadu nábytku. Know-how a skúsenosti pomáhajú prekonávať náročnosť zložitejších technických riešení.

 

Úspech prvej zakázky väčšinou vedie k postupnému dozariaďovaniu celej domácnosti a častokrát aj domácnosti suseda :). Cenotvorba je vždy transparentná, neobsahuje žiadne skryté poplatky.

 

Firmu v roku 1990 založil Ivan Mackov. Dnes v jeho práci pokračuje syn Lukáš, ktorý zveľaďuje firmu ďalej.

 

Ivan Mackov

Vyštudoval Strednú priemyselnú školu drevársku vo Zvolene, pred rokom ‘89 riadil stolársku dielňu v Krupine a popri práci vyrábal nábytok pre rodinu. Po ‘89 sa hobby stalo jeho živobytím a začal vyrábať nábytok na mieru ako živnostník. Keď nepracuje, oddychuje na chalupe, venuje sa vnúčatám alebo svojim dvom vášňam – lietadlám a ďalekohľadom.

 

Lukáš Mackov

Po Strednej priemyselnej škole drevárskej vo Zvolene pokračoval v štúdiu a úspešne ukončil v roku 2011 Vysokú školu drevársku vo Zvolene. Následne sa pripojil k svojmu otcovi Ivanovi a teraz spolu pokračujú v budovaní stolárskej firmy. Posledné zvyšky energie, ktoré mu ostanú po práci, vybíja na badmintone, basketbale alebo spinningu. 

 

 

 

 

 

ivan MACKOV

 


"Snažím sa robiť nábytok tak, aby ste ho brali ako člena vašej rodiny."

 

lukáš MACKOV

 


"Mám rád netradičné zadania, ktoré vyžadujú netradičné riešenia."